Reláciu Šport nebude možné sledovať v archíve od 10.6. do 10.7.2016 z licenčných dôvodov.

Archív sleduj epizódy online

Novinky / buďte stále v obraze

šport nový čas Šport na JOJke: Stále rovnako kvalitný, ale skôr ako u konkurencie! Od dnešného dňa si Šport pozriete už o 19:50.
Lenka Čviriková - Hriadeľová Nový ranný formát JOJky má moderátorov! Prečítajte si, kto vás bude sprevádzať každé ráno!
Lenka Čviriková-Hriadeľová Lenka Čviriková-Hriadeľová nečakane v živom vysielaní: Trapasu sa vyhla! Technická chyba nepriniesla ďalšiu perličku do série televíznych trapasov.
Nové štúdio 1 Šport v novom šate! Športové spravodajstvo TV JOJ sa sťahuje do nového štúdia, pokrstí ho Lenka Čviriková-Hriadelová.
Šport z newsroomu Šport dostane vlastné štúdio už o pár dní Športové spravodajstvo Jojky sa ako jediné stále vysiela z newsroomu.
Lenka CCK Lenka Čviriková – Hriadeľová: Len som povyskočila a niečo mi zo šiat povyskočilo Konkurencia nespí, musíme sa stále viac snažiť, povedala moderátorka po zisku šiestej sošky a nad menším faux pas v priamom prenose sa zasmiala.
Vlado Zápala OTO 2011: Najväčšiu šancu má opäť Lenka! Športový redaktor TV Joj Vlado Zápala má v každej kategórii hneď niekoľko osobností či programov, ktorým by víťazstvo bez váhania doprial. Zo športu verí Lenke Čvirikovej-Hriadeľovej.
Lenka Čviriková - Hriadeľová OTO 2011: Sošky majú svoju policu Predpovedať výsledky ankety OTO 2011 Lenka Čviriková – Hriadeľová nechce. Športovým nadšencom je však nielen v práci, ale aj v súkromí.